ویژگی های املاک چیتگر ارتش

  • 3 سال پیش
  • 1
املاک چیتگر

ویژگی های املاک چیتگر ارتش

با توجه به نياز روزافزون به مسكن بنياد تعاوني ارتش بر آن شد تا برج هاي تعاوني را در املاک چیتگر ارتش احداث كند. املاک چیتگر برج ارتش به موازات تامين مسكن براي نظاميان و خانواده آن باعث شد تا در منطقه چيتگر، برج هاي مسكوني را احداث كند. شهرك امام رضا از هر بي نظير است و خانواده هاي ارتشي از هر جهت به كليه امكانات دسترسي دارند.

املاک چیتگر ارتش و برج هاي آن

املاک چیتگر ارتش به صورت ۴ برج ساخته شده كه همگي آن ها در پهنه شهرك امام رضا مستقر شده اند. برج هاي اول، دوم و سوم احداث شده اند ولي احداث برج چهارم شروع نشده است. متراژ واحدها بين ۹۳، ۱۱۰، ۱۲۱ و ۱۳۵ مترمربع است و سرپرست خانواده ها مي تواند اقساط آن ها را در ۳ ماه پرداخت كند و متناسب با متراژ واحدها، مبالغ متفاوت خواهد بود. مبلغ هر مترمربع براي اعضاي ۲۵٫۰۰٫۰۰۰ تومان است.

شهرک چیتگر
املاک چیتگر ارتش  از هر بي نظير است

پيش بيني بنياد تعاوني ارتش و املاک چیتگر ارتش

از آن جايي كه منطقه ۲۲ تهران به بزرگراه هاي تهران مثل همت و حكيم دسترسي دارد و همچنين به ايستگاه هاي مترو وردآورد و ايران خودرو نزديك است، بنابراين بنياد تعاوني پيش بيني كرده بود كه املاک چیتگر ارتش در آينده نزديك به قطب گردشگري تهران بدل شود. نزديكي به پارك و درياچه چيتگر باعث شده كه در كل منطقه خوش و آب و هوا به نظر برسد.

املاک چیتگر ارتش و ساخت اصولي برج ارتش

املاک چیتگر ارتش كاملا مطابق اصول شهرسازي ساخته شده كه در مسابقات شهرسازي در دنيا به مقام اول رسيد. دو پهنه آن ساخته شده و پهنه سوم در حال ساخت است.

محل قرارگيري املاک چیتگر ارتش

املاک چیتگر ارتش مابين بزرگراه همت در شمال و حكيم در جنوب قرار گرفته و در ضمن به بزرگراه تهران – كرج دسترسي دارد و اين قضيه باعث مي شود تا از هر نظر عالي به نظر برسد.

مزاياي املاک چیتگر ارتش

دسترسي به سه ايستگاه مترو شامل وردآورد، ايران خودرو ، چيتگر يكي از بزرگ ترين مزيت هايي است كه ساكنان برج املاک چیتگر ارتش به آن دسترسي دارند. از آن جايي كه شهرك امام رضا به همه راه هاي مواصلاتي دسترسي دارد مي توان انتظار داشت كه اين شهرك به تدريج توسعه و گسترش پيدا خواهد كرد و تبديل شدن منطقه ۲۲ تهران به قطب گردشگري موجب شده كه شهرك امام رضا از هر جهت بي نظير باشد.

املاک چیتگر ارتش
املاک چیتگر ارتش مطابق اصول شهرسازي ساخته شده اند

مباني طراحي املاک چیتگر ارتش

شهرك امام رضا از هر جهت مطابق آخرين استانداردهاي شهرسازي و ساختمان سازي احداث شده و به همين دليل مناسب زندگي شهري است. به ازاي هر واحد مسكوني ۴۰ مترمربع فضاي سبز درنظر گرفته شده است. مي توان ادعا كرد كه شهرك امام رضا از جهت زلزله خيزي كاملا مقاوم است.

املاک چیتگر ارتش زيبايي خاصي دارد

فضاهاي رفاهي املاک چیتگر ارتش

از آن جايي كه در شهرك امام رضا بيش از ۸۰ هزار نفر زندگي مي كنند، به همين دليل تمام فضاهاي آموزشي، خدماتي، درماني، فرهنگي در اين فضا پيش بيني شده و حتي بين برج هاي مسكوني هيچ حركت سواره اي ديده نمي شود و در صورت ديده شدن با راننده خاطي برخورد خواهد شد.

نورگيري ساختمان ها در املاک چیتگر ارتش

ساختمان هاي شهرك امام رضا به گونه اي ساخته شده اند كه نورگير بوده و ديد كاملي به منظره رو به جلوي دارد. اين ويژگي باعث مي شود كه ساختمان هاي شهرك امام رضا از هر جهت بي نظير باشد. نورگيري واحدهاي ساختماني يكي از بهترين ويژگي هاي ساختمان بوده و همين يك ويژگي باعث جذب خريداران و مشتريان بيش تر به منطقه چيتگر شده است.

فضاي سبز املاک چیتگر ارتش

فضاي سبز كه براي هر پهنه مدنظر گرفته شده موجب شده تا كودكان بتوانند به راحتي در فضاي آزاد بازي و گردش كنند. فضاي سبز چهره منطقه را زيبا نشان مي دهد و به همين دليل اكثر خانواده هاي ارتشي دوست دارند كه در املاک چیتگر ارتش، واحد مسكوني را خريداري كنند. متناسب با هر برج، فضاي سبز پيش بيني شده و مدنظر گرفته شده است.

فضاهاي رفاهي و خدماتي املاک چیتگر ارتش

در شهرك امام رضا، كليه فضاهاي رفاهي و خدماتي در زير فضاي مسكوني پيش بيني شده است. خانواده ها مي توانند كليه نيازمندي هاي خود را از فروشگاه هايي كه در اين منطقه مدنظر گرفته شده خريداري كنند.

پهنه C املاک چیتگر
پهنه C املاک چیتگر ارتش در حال ساخت است
برج هاي در حال ساخت املاک چیتگر ارتش

برج هاي شهرك امام رضا بر طبق اصول شهرسازي ساخته شده اند و برج ها با ۵۰۰ هزار پيچ و مهره سر به فلك كشيده اند. شركت بنياد تعاوني ارتش، در ساخت برج هاي مسكوني، تخصص و تجربه لازم را دارد و به همين دليل از همان ابتدا، عهده دار ساخت برج هاي شهرك امام رضا شد.

بررسي آزمايشگاهي متريال و مصالح به كار رفته در املاک چیتگر ارتش

همه مصالح و مواد ساختماني شهرك امام رضا بي نظير است و كليه مصالح ساختماني بي نظير ساخته شده و در آزمايشگاه هاي مكانيك خاك ارتش از هر جهت آزمايش شده اند. كليه مصالحي كه در ساخت برج هاي از آن استفاده شده از بهترين نوع بوده تا برج ها به مدت زمان طولاني قابل استفاده باشند.

صرفه جويي در مصرف انرژي املاک چیتگر ارتش

ساختمان هاي املاک چیتگر ارتش به نحوي ساخته شده اند كه مصرف انرژي در آن ها پايين بوده و در حدود ۴۰ تا ۶۰ درصد انرژي مصرفي براي سرمايش و گرمايش ساختمان مصرف مي شود و از هر جهت ساختمان هاي بي نظيري هستند كه شايد شما در كمتر جايي نظير آن ها ديده باشيد.

ويژگي هاي برج املاک چیتگر ارتش
  • آسانسورهاي سريع السير با ظرفيت عالي
  • آنتن مركزي
  • سيستم آلارم و اطفاي حريق
  • سيستم گرمايشي و سرمايشي عالي
  • مخازن آب جهت دسترسي ۲۴ ساعته ساكنان به آب در زمان قطعي

نتيجه گيري

املاک چیتگر ارتش يكي از بهترين سازه هايي است كه در چيتگر و منطقه ۲۲ تهران ديده مي شود و براساس اصول شهرسازي و ساختمان سازي احداث شده و حتي ضد زلزله هم است. بنياد تعاوني ارتش پيش بيني كرده كه در آينده نزديك، منطقه ۲۲ تهران به قطب گردشگري تهران بدل خواهد شد. برج هاي شهرك امام رضا در سه پهنه و با بهترين و با كيفيت ترين مصالح ساختماني ساخته شده اند.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه