نگاهي به پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر

  • 6 ماه پیش
  • 1
برج مرجان

نگاهي به پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر

پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر به قدري زياد است كه نمي توان آن را شمرد. در منطقه چيتگر شما مي توانيد انواع و اقسام پروژه ها را شاهد باشيد كه هر ماه پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر احداث مي شود.

پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر به قدري زياد است كه نمي توان آن را شمرد

فروش آپارتمان اطراف دریاچه و پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر

در منطقه چيتگر و اطراف درياچه آن، واحدهاي آپارتماني خيلي زيادي ساخته شده اند كه هر ماه تعداد بيش تري از آن ها به فروش مي رسد. از آن جايي كه درياچه چيتگر يكي از مناطق خوش و آب و هوا است به همين دليل فروش آپارتمان در اين منطقه با سرعت بيش تري دنبال مي شود.

فروش آپارتمان برج های اطراف دریاچه چیتگر و پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر

آپارتمان هاي اطراف درياچه چيتگر نيز بخاطر خوش و آب و هوا بودن منطقه به سرعت به فروش مي رسند و شركت هاي بسياري در منطقه، واحدهاي آپارتماني را هر ماه احداث مي كنند كه در نوع خود بي نظير هستند و همگي واحدهاي آپارتماني لوكس و مجلل بوده و در نوع خود بي نظير هستند. برج آرتميس يكي از آپارتمان هاي منطقه است كه بسيار مجلل بوده و خريداران و مشتريان بسياري از اين برج ، واحدهاي آپارتماني را خريداري كرده اند. مشاورين املاك منطقه در فروش واحدهاي آپارتماني فعال و پرتلاش هستند و سعي مي كنند كه واحدها را در اسرع وقت به فروش برسانند.

دفتر فروش برج های دریاچه چیتگر و پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر

دفتر فروش برج هاي درياچه چيتگر موظف است كه تمامي اطلاعات موجود برج ها را استخراج كرده و در اختيار خريداران و مشتريان قرار دهد. خريداران و مشتريان لازم است كه براي دريافت اين اطلاعات به دفتر فروش برج ها مراجعه كنند.

پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر باعث جذب خريداران بيش تري در منطقه مي شود

پروژه آرتميس و پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر

اين پروژه در شمال درياچه چيتگر احداث شده و هر واحد پاركينگ و انباري دارد. پروژه آرتميس از هر جهت مجهز و پيشرفته بوده و خريداران و مشتريان در هر حال، دوست دارند كه از پروژه آرتميس، واحدهاي تجاري و اداري را خريداري كنند.

پروژه لكسون و پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر

پروژه لكسون يك از بهترين پروژه هايي است كه در شرق درياچه بوده و در واقع مي توان گفت كه يكي از پروژه هاي مجلل و لوكسي است كه شما مي توانيد آن را در منطقه درياچه چيتگر شاهد باشيد. اين پروژه لوكس و مجلل بوده و به همين اكثر مديران تجاري دوست دارند كه از اين پروژه، واحدهاي تجاري و اداري را اجاره يا خريداري كنند. پروژه لكسون يكي از بهترين پروژه هايي است كه شما مي توانيد دفتر مركزي شركت خود را در محل راه اندازي كنيد.

شهرک عقاب
پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر باعث رونق تجارت و گردشگري در منطقه مي شوند

پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر و نظر مديران عامل شركت ها

اكثر مديران عامل شركت ها دوست دارند كه در منطقه چيتگر، شركت خود را راه اندازي كنند. اين منطقه ظرفيت پذيرش راه اندازي شركت هاي تجاري، خدماتي، عمراني را دارد و حتي بهترين منطقه تجاري و اداري است كه مي توان سراغ داشت تا شركت ها با تمام توان خود در اين منطقه كار كنند. اكثر مديران عامل شركت ها معتقد هستند كه مي توان در اين منطقه دفاتر مركزي خود را داشته باشند.

پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر توسط شركت هاي مختلفي احداث شده اند

پروژه تجاري اداري آيرانا و پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر

پروژه تجاري اداري آيرانا در شمال درياچه چيتگر واقع شده و ۷۱۷۲ مترمربع مساحت دارد كه براي كاربري هاي تجاري و اداري اختصاص يافته است و اين پروژه به دليل نزديكي به بزرگراه هاي حكيم و همت و تهران – كرج بسيار مهم بوده و به همين دليل اكثر مديران شركت ها دوست دارند كه در اين پروژه اداري و تجاري، واحد تجاري و اداري خريداري كرده و حتي دفتر مركزي خود را در اين جا داشته باشند.

پروژه ايران مال و پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر

در پروژه مال، ۲۰ هزار نفر به صورت مستقيم و غير مستقيم مشاركت داشتند. اين پروژه مي تواند مبنايي باشد براي پروژه هاي تجاري و اداري ديگر در منطقه. در اين پروژه، بسياري از واحدهاي مهم تجاري مشاركت داشتند و مي تواند در جذب گردشگران داخلي نقش موثري ايفا نمايد. بسياري از واحدهاي تجاري ايران مال، محصولات با كيفيتي را ارائه مي دهند كه در نوع خود بي نظير است. پروژه ايران مال بزرگ ترين پروژه خاورميانه است كه در نوع خود بي نظير بوده و تا بحال اين چنين پروژه اي در ايران احداث نشده است.

برج خاتم
پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر باعث زيبايي و جذابيت بيش تر در منطقه مي شوند
پروژه شهرك چيتگر و پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر

پروژه شهرك چيتگر يكي از بهترين پروژه هايي است كه در منطقه ۲۲ تهران ساخته شده است و اين پروژه نيز يكي از پروژه هايي معروفي است كه در منطقه ۲۲ تهران احداث شده و همگي اين پروژه ها باعث افزايش سطح اشتغال زايي در منطقه شده و از طرف ديگر هم باعث رونق سكونت در منطقه مي شوند.

پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر و رونق سكونت و تجارت

پروژه هاي تجاري و اداري منطقه ۲۲ تهران باعث رونق سكونت و تجارت در منطقه مي شوند. هر چقدر اين پروژه ها بيشتر باشد به همان اندازه مي توان انتظار داشت كه مردم بيش تري در اين منطقه واحدهاي مسكوني را خريداري كنند. احداث برج هاي تجاري باعث خواهد شد تا ساكنان منطقه براي خريد نيازهاي خود به ساير مناطق دور و نزديك مراجعه نكنند.

پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر و رونق گردشگري

منطقه ۲۲ تهران از هر جهت بي نظير است و به همين جهت مي توان انتظار داشت كه احداث پروژه هاي تجاري و اداري باعث رونق گردشگري در منطقه مي شود. هر چقدر كه تعداد اين پروژه ها بيش تر باشد به همان اندازه مردم بيش تري دوست خواهند داشت كه در منطقه ۲۲ تهران، واحدهاي تجاري و اداري خريداري كنند. منطقه ۲۲ تهران به خودي خود قطب گردشگري است و احداث برج هاي تجاري و اداري باعث خواهد شد تا مردم بيش تري تمايل به بازديد از منطقه داشته باشند.

نتيجه گيري

پروژه های تجاری اداری دریاچه چیتگر باعث رونق اقتصاد و تجارت در منطقه مي شود و پروژه هاي تجاري اداري ايران مال، آرتميس، آيرانا و لكسون كه در  املاک منطقه ۲۲ تهران احداث شده اند باعث رونق هر چه بيش تر تجارت و سكونت در منطقه مي شوند.

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه