نحوه خرید آپارتمان چیتگر در منطقه ۲۲ تهران

  • 5 سال پیش
  • 1

نحوه خرید آپارتمان چیتگر در منطقه ۲۲ تهران

خرید آپارتمان چیتگر منطقه ۲۲ تهران يكي از بزرگ ترين مزيت هايي است كه شما مي توانيد بعد از پرداخت مبلغ پيش پرداخت به دست بياوريد. در منطقه ۲۲ تهران، برج هاي بسيار زيبايي ساخته شده كه دست كمي از برج هاي منطقه يك ندارند و شما مي توانيد با پرداخت مبلغ اندكي در مقايسه با برج هاي منطقه يك، اين واحدهاي تجاري يا مسكوني را صاحب شويد.

برج آسمان
خرید آپارتمان چیتگر در يكي از برج ها مزيت بزرگي است

خرید فوري آپارتمان چیتگر

شرايط خريد فوري قدري متفاوت است و شما لازم است كه الزامات پيش خريد را به نحوي برآورده كنيد كه بتوانيد در كوتاه ترين زمان ممكن در آپارتمان مورد نظر خود ساكن شويد. البته شرايط خريد فوري، به طور يقين اضطراري و اورژانسي است و شما لازم است كه با توجه به يك سري محدوديت ها، خرید آپارتمان چیتگر را به انجام برسانيد. در خريد فوري شما با توجه به امكانات و شرايطي كه پيش رو داريد مي توانيد مبلغ واحد آپارتماني را فراهم كرده و واحد را خريداري كنيد.

میدان ساحل
خرید آپارتمان چیتگر را با مشاورين املاك برج بلند آسان كنيد

خرید آپارتمان چیتگر و امكانات رويايي

كليه آپارتمان ها و برج هاي اين منطقه به گونه اي ساخته شده اند كه خانواده اي در آن ساكن خواهد شد بتواند از همه امكانات رفاهي برخوردار باشد. امكانات هم به گونه اي توزيع شده كه خانواده ها بتوانند به همه امكانات لازم دسترسي داشته باشند. خرید آپارتمان چیتگر را مي توانيد يك امتياز برتر براي خود محسوب كنيد.

خرید آپارتمان چیتگر مي تواند با چند روش انجام شود

متراژ واحدهاي آپارتماني در خرید آپارتمان چیتگر

متراژ هر يك از واحدهاي تجاري و مسكوني بالا است و مي توان گفت كه از ۱۰۰ متر مربع شروع شده و به تدريج بزرگ تر مي شود. در اين واحدهاي مسكوني، امكانات رفاهي بسيار عالي مدنظر گرفته شده است.

شرايط خرید آپارتمان چیتگر

آپارتمان هاي منطقه ۲۲ تهران به ۳ دسته مجزا تقسيم مي شوند و شما مي توانيد با توجه به اين سه دسته ورود كرده و واحد تجاري – مسكوني خود را خريداري كنيد.

  1. خرید آپارتمان چیتگر به صورت سهام

برخي واحدهاي آپارتماني منطقه ۲۲ تهران به صورت متري يا سهام واگذار مي شوند. دليل اين امر اين است كه از آن جا كه شركت هاي سازنده نمي توانند به همه اعضاي خود واحدهاي آپارتماني را واگذار كنند به همين دليل اين كار را انجام مي دهند تا هر شخص متناسب با توان اقتصادي خود، واحد آپارتماني مورد نظر را خريداري كند. با اين كار كساني كه توان بالاي اقتصادي ندارند نيز مي توانند واحدهاي آپارتماني مورد علاقه و دلخواه خود را خريداري كنند و بدين ترتيب مي توانند متناسب با اندازه پروژه مي توانند از پروژه سود كنند. شما مي توانيد مقداري از سهام پروژه را خريداري كرده و آن را به تدريج بيش تر كنيد تا بتوانيد واحد آپارتماني مورد نظر خود را خريداري كنيد.

حال اگر كساني نتوانستند كه اين كار را انجام دهند مي توانند با نفراتي كه مانند خودشان سهم اندكي داشته شريك شده و در نهايت واحد آپارتماني را به صورت دونگي خريداري كنند. پروژه هاي بسيار زيادي اين كار را انجام دادند و با اين كار ارزش افزوده خيلي زيادي نصيب كساني شد كه اين كار را انجام داده و واحدهاي آپارتماني مسكوني يا تجاري را خريداري كردند. خرید آپارتمان چیتگر در منطقه ۲۲ تهران، امتياز بزرگي است كه شما بدست مي آوريد.

برج خاتم
خرید آپارتمان چیتگر از شركت هاي شخصي ساز مي تواند، فرصت طلايي باشد
  1. خرید آپارتمان چیتگر به صورت خريد امتياز

از آن جايي كه اكثر برج هاي منطقه ۲۲ تهران توسط شركت هاي تعاوني ساز اجرا شده، به همين دليل لازم است كه شما حداقل يك امتياز شخصي را كه عضو پروژه است را خريداري كرده و در پروژه شركت كنيد.

شركت هاي تعاوني ساز شرايط مشخص شده اي دارند و متراژ واحدها و شرايط پيشرفت كار را هم مشخص است. در اين پروژه ها شما يك امتياز خريداري مي كنيد كه متناسب با مبلغ پرداختي طبقه واحد مشخص خواهد شد.

  1. خرید آپارتمان چیتگر به صورت خريد واحدهاي تجاري شخصي ساز

امروزه اكثر شركت هاي ساختماني، برج ها و آپارتمان هاي بسيار با كيفيتي درست مي كنند كه باعث شده بسياري از خريداران و مشتريان تمايل داشته باشند كه واحدهاي مسكوني يا تجاري لوكس و اشرافي را خريداري كنند. اين واحدهاي تجاري و اداري با بهترين مواد اوليه و كاملا مهندسي شده ساخته شده اند و به همين دليل قيمت بالاتري دارند و در اين نوع خريداران و مشتريان، واحدهاي تجاري يا مسكوني را از شخص يا شركت سازنده خريداري كرده و در اين روش زمان خريد و اتمام پروژه به پيشرفت فيزيكي كار بستگي دارد.

اين چنين برج هايي امكانات رفاهي مانند استخر، سونا، جكوزي، سالن بيليارد، لابي مجلل و رستوران را دارند و خريداران و مشتريان مطمئن باشند كه يك واحد مسكوني يا تجاري كاملا لوكس و اعياني را خريداري كرده اند. امروزه برخي از برج هاي منطقه ۲۲ تهران اين چنين مشخصاتي دارند و به همين دليل اكثر خريداران و مشتريان دوست دارند كه يكي از واحدهاي تجاري يا مسكوني در اين منطقه خريداري كرده و در آن ساكن شوند.

بيش از نيمي از برج هاي املاك چيتگر از اين نوع بوده و در اين برج هاي شخصي ساز، همگي گونه امكانات پيش بيني شده تا خريداران و مشتريان و خانواده ها بتوانند به راحتي زندگي كنند. اين چنين برج هايي نماي بيروني بسيار شيك و مجللي دارند و حتي نماي داخلي آن ها هم زيبا و چشم نواز است.

املاك برج بلند، بهترين مشاور شما براي خرید آپارتمان چیتگر

املاك برج بلند از آن جايي كه به شرايط شركت هاي سازنده واقف است به همين دليل مي تواند شما را در امر خريد واحدهاي مسكوني/ تجاري منطقه ۲۲ تهران كمك كند. شما مي توانيد همه گونه اطلاعاتي را از مشاورين املاك برج بلند درخواست كنيد تا در اولين فرصت ممكن آن ها را در اختيار شما قرار دهد.

نتيجه گيري

خرید آپارتمان چیتگر در منطقه ۲۲ تهران يكي از بهترين مزايايي است كه شما بدست مي آوريد. خوش آب و هوا بودن منطقه و امكانات رفاهي بالا موجب شده كه بسياري از خريداران و مشتريان تمايل داشته باشند كه در اين منطقه از تهران، واحدهاي مسكوني/ تجاري خود را خريداري كنند. شما مي توانيد املاك چيتگر را در سه حالت ممكن كه در اين مقاله شرح داده شد خريداري كنيد.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه