مشخصات برجسته املاك منطقه چیتگر

  • 2 سال پیش
  • 1
دریاچه چیتگر

مشخصات برجسته املاك منطقه چیتگر

چیتگر نامي آشنا است و اين نام براي مردم تهران و حتي امروزه شهرستان ها به قدري شناخته شده كه در حال حاضر همه مردم ايران اين نام را به خوبي مي شناسند. منطقه چیتگر با اسامي پارك جنگلي و درياچه چیتگر گره خورده است. املاك منطقه از هر لحاظ ممتازترين املاك تهران بوده و ساكنان اين منطقه به بهترين امكانات منطقه دسترسي دارند.

شهرک چیتگر
برج سازي در منطقه چيتگر همچنان ادامه دارد

چیتگر و برج هاي مجلل و زيبا

چیتگر امروزه وسعت گذشته را ندارد و بزرگ و وسيع شده است و امروزه شركت هاي تعاوني ساز و شخصي ساز در منطقه چیتگر برج هاي زيبا و مجللي را ساخته اند كه همگان از ديدن اين برج ها حيرت زده شده اند. برج هاي لبخند، تريتيوم، آرتميس، مرواريد شهر، پاريس، نرگس، ياس، پارلمان، خيام، آسمان آبي، عرفان، مهتاب، شفق، سروناز، قائم، برليان و سايرين همگي برج هاي لوكس و مجللي هستند كه در متراژهاي بالايي ساخته شده اند.

مي توان اذعان كرد كه همه املاك منطقه ۲۲ تهران از جهت ساخت و ساز بي نظير بوده و همه اصول ساخت و ساز و معماري در آن ها رعايت شده و حتي ضد زلزله ساخته شده تا ساكنان از هر جهت احساس امنيت و آرامش داشته باشند. خانواده هايي كه براي نوبت اول از منطقه بازديد كرده اند، در همان بازديد اول ترجيح مي دهند كه در اين منطقه، واحدي را خريداري يا رهن و اجاره كنند.

دریاچه چیتگر
درياچه چيتگر يكي از مهم ترين عوارض مصنوعي منطقه است

پهنه هاي بزرگ منطقه چیتگر

در منطقه چیتگر، برج ها در پهنه هاي متفاوتي گسترده شده اند و شركت هاي نيز متناسب با منطقه اي كه در اختيار دارند، برج هايي را احداث و تاسيس كرده اند. در پهنه هاي منطقه چیتگر، برج هاي با فاصله منطقي نسبت به هم قرار گرفته اند. وجود درياچه باعث خوش و آب و هوايي اين منطقه شده و بسياري از مردم دوست دارند كه بخاطر بهره مندي از تفريحات سالم منطقه يكي از واحدهاي آپارتماني منطقه چیتگر را خريداري يا رهن و اجاره كنند.

منطقه تا كوه هاي البرز پيش رفته و به همين دليل است كه شما باز هم مي توانيد شاهد باشيد كه جريان ساخت و ساز ادامه دارد و همچنان برج هاي زيبايي را احداث و تاسيس مي كنند كه نسبت به برج هاي قبلي زيباتر ساخته شده اند.

برج هاي تعاوني منطقه چیتگر

ارتش و سپاه در منطقه چیتگر، برج هاي مجلل و زيبايي را احداث كرده اند و كساني كه در ساخت و ساز سهمي داشته باشند به آن ها واحدي واگذار مي شود. برج هاي سازمان هاي دولتي سپاه و ارتش براساس اصول مهندسي ساخته شده اند. به همين دليل خانواده هاي دولتي نيز تمايل دارند كه در منطقه چيتگر، واحد آپارتماني را خريداري ، رهن يا اجاره كنند.

 

منطقه چیتگر و دسترسي راحت و تردد بهتر

ساكنان منطقه چیتگر مي توانند به همه نقاط تهران و كرج تردد داشته باشند. ساكنان مي توانند از ايستگاه هاي مترو وردآورد، چيتگر، ايران خودرو به مترو سوار شده و به هر نقطه اي از تهران يا كرج تردد داشته باشند. همچنين ساكنان منطقه مي توانند از بزرگراه هاي حكيم، همت و كرج ، مي توانند با ماشين شخصي خود تردد كنند.

شهرک عقاب
ساكنان منطقه چیتگر مي توانند به همه نقاط تهران و كرج تردد داشته باشند

چیتگر و وضعيت شمالي واحدهاي آپارتماني برج ها

اكثر واحدهاي آپارتماني در منطقه در وضعيت شمالي بوده و نورگير هستند. نورگير بودن واحد آپارتماني موجب شده كه واحد آپارتماني نورگير بوده و اين عامل باعث شادابي هر چه بيش تر ساكنان منطقه مي شود. خانواده هايي كه در منطقه چیتگر ساكن مي شوند، در منطقه اي سكونت مي گزينند كه آب و هواي تميزي داشته و نور خورشيد را در اكثر اوقات روز خواهند داشت.

املاك منطقه چیتگر و تفريح و سرگرمي هاي سالم و جذاب

منطقه چیتگر از هر لحاظ بي نظير است و شما مي توانيد در اين منطه علاوه بر اين كه مي توانيد در يك منطقه آرام ساكن شويد، علاوه بر آن مي توانيد از تفريحات سالم منطقه هم استفاده كنيد. ساكنان منطقه مي توانند در پايان هفته به پارك جنگلي و درياچه چيتگر رفته و از تفريحات سالم منطقه استفاده كنند.

برج خاتم
املاك منطقه چیتگر از هر لحاظ بي نظير است

املاك منطقه چیتگر و آرامش و آسايش

املاك منطقه چیتگر از هر لحاظ بي نظير است و خانواده هايي كه در اين منطقه ساكن مي شوند مي توان گفت كه مي توانند از تمامي ظرفيت هاي منطقه استفاده كنند. ساكنان منطقه مي توانند در عين اين كه از درياچه چیتگر استفاده كنند، آب و هواي خوش پارك جنگلي چیتگر جذابيت ديگري است كه باعث مي شود تا اوقات خوش و خوشي را سپري كنند.

آرامش و آسايش ساكنان منطقه از هر جهت تامين شده و شهرداري تهران هميشه و در همه حال كمبودها و نواقص منطقه را برطرف مي كند.

املاك چیتگر و بهشتي در دل تهران گرم و خشك

آب و هواي شهر تهران، گرم و خشك است و به همين دليل است كه آلودگي هواي اين شهر گاهي اوقات به حالت پايدار درآمده و شهروندان تهراني را آزرده خاطر مي كند و به همين دليل اكثر شهروندان تهراني دوست دارند كه هر چه زودتر از اين نوع آلودگي رهايي يابند و به منطقه خوش و آب و هوايي رفته و دمي را بياسايند و به همين دليل است كه طي سال هاي اخير خريد ويلاهاي شمال يا خانه هاي ويلايي در كرج يا هشتگرد مورد توجه قرار گرفته و شهروندان تهراني حتي حاضرند كه خانه هايي با متراژ كم را خريداري كرده و ساكن شدن در اين مناطق از هواي آلوده تهران رهايي يابند.

نتيجه گيري

املاك منطقه چیتگر از هر لحاظ بكر و بي نظير است و ساكناني كه در منطقه ۲۲ تهران ساكن مي شوند مي توانند از همه ظرفيت هاي منطقه به بهترين شكل ممكن استفاده كنند. ساكنان منطقه مي توانند در هر لحظه به انواع و اقسام تفريحات منطقه دسترسي داشته باشند و در عين حال هميشه از هواي تميز و سرشار از اكسيژن لذت ببرند. املاك منطقه ۲۲ تهران در پهنه هاي وسيعي توزيع شده اند و به همين دليل است كه در كنار هر برج مي توان به فضاهاي سبزي اشاره كرد كه هم از يك طرف باعث زيبايي منطقه شده و از طرف ديگر به ظرفيت هاي تفريحي منطقه افزوده است.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه