شرايط خريد برج های مسکونی دریاچه چیتگر

  • 6 ماه پیش
  • 1
شهرک چیتگر

شرايط خريد برج های مسکونی دریاچه چیتگر

برج های مسکونی دریاچه چیتگر يكي از بهترين مناطق تهران هستند و همه گونه امكانات در آن ها پيش بيني شده است. با توجه به اين امكانات، قيمت واحدهاي مسكوني خيلي زياد مشخص شده است.

برج آسمان
برج های مسکونی دریاچه چیتگر لوكس و لاكچري هستند

برج های ویو دریاچه چیتگر و برج های مسکونی دریاچه چیتگر

برج هاي احداث شده در منطقه به درياچه چيتگر ويو دارند و به همين دليل قيمت واحدهاي آپارتماني بالا بوده و ساكنان منطقه مي توانند از كليه امكانات منطقه استفاده كنند. هر كدام ازبرج ها به درياچه چيتگر ويو دارند و ساكنان منطقه مي توانند در هر ساعت از شبانه روز از منظره درياچه چيتگر استفاده كنند.

قیمت آپارتمان در برج های دریاچه چیتگر و برج های مسکونی دریاچه چیتگر

قيمت واحدهاي مسكوني منطقه با توجه به منطقه و امكانات موجود در واحدها، قيمت گذاري شده اند. شركت هاي سازنده با توجه به خيلي از عوامل براي واحدهاي مسكوني/ تجاري/ اداري كه احداث و تاسيس كرده اند، مبلغي را مشخص مي كنند.

برج های کنار دریاچه چیتگر و برج های مسکونی دریاچه چیتگر

برج هاي كنار درياچه چيتگر ويوي بسيار عالي دارند و به همين دليل است كه اكثر خريداران و مشتريان دوست دارند كه در كنار درياچه چيتگر، واحدي مسكوني/ تجاري يا اداري را خريداري كنند. هر يك از برج ها با بهترين مصالح ساختماني ساخته شده اند. برج تريتيوم يكي از بهترين و مجلل ترين برج هايي است كه نماي بسيار زيبايي دارد و متناسب با امكانات رفاهي كه براي آن ها پيش بيني شده اند قيمت گذاري مي شود. در رقابت با منطقه ۱ تهران، كه برج هاي بسيار زيبايي در آن منطقه ساخته شده، دقيقا در اين منطقه هم برج هاي زيبايي سر به فلك كشيده اند و شايد بازهم به موازات اين رقابت امكاناتي مانند آن ها در اين برج ها، كار گذاشته شده است.

شهرک عقاب
برج های مسکونی دریاچه چیتگر را با مشاورين املاك برج بلند خريداري كنيد

برج های مسکونی دریاچه چیتگر و برج هاي لاكچري

در اين برج ها، امكانات لاكچري مانند استخر، سونا و جكوزي پيش بيني شده و ساكنان منطقه مي توانند از اين امكانات در شبانه روز استفاده كنند. روف گاردني كه براي برج هاي لوكس منطقه كار گذاشته شده موجب شده كه از ويو بالا منظره زيبايي داشته باشد. برج هاي لاكچري منطقه ۲۲ تهران از هر جهت بي نظير هستند و شما مي توانيد هر واحد مسكوني را از اين برج ها خريداري كنيد.

در برج هاي اين منطقه، استخر، سونا و جكوزي كار گذاشته شده و شما مي توانيد در ساعاتي از روز از اين امكانات استفاده كنيد. حتي در برخي از برج ها، روف گاردن كار شده تا فضاي سرسبزي در ساختمان وجود داشته باشد.

میدان المپیک
برج های مسکونی دریاچه چیتگر از هر لحاظ بي نظير است

نحوه خريد واحد دلخواه در برج دلخواه منطقه ۲۲ و برج های مسکونی دریاچه چیتگر

هر كدام از واحدهايي كه در اين منطقه خريداري مي كنيد لازم است كه مبلغي را به عنوان پيش پرداخت پرداخت كنيد و مابقي رقم را در چند اقساط پرداخت نماييد. اگر شما هم در ساخت برج سهمي داشته باشيد در اين صورت يكي از واحدهاي برج هاي تعاوني ساز به شما واگذار خواهد شد و در صورتي كه نتوانيد سهم خود را پرداخت كنيد مي توانيد با نفر ديگري براي خريد واحد شريك شده و به صورت دنگي مبلغ واحد را پرداخت كنيد.

برج هايي در اين منطقه سر بر افراشته اند به نحوي ساخته شده اند كه لوكس و مجلل بوده و به همين دليل مي توان ادعا كرد كه در منطقه ۲۲ تهران، شركت هاي شخصي ساز و تعاوني ساز، برج هايي را احداث كرده اند كه بي نظير است.

امكانات مانند آسانسورهاي سريع السير، مراكز خريد در داخل برج، زمين بازي ساده ترين امكاناتي است كه شما در قبال خرید خانه در چیتگر بدست مي آوريد. امكانات داخل برج ها به قدري شيك و زيبا است كه شما مي توانيد زندگي لوكس و تجملاتي را تجربه كنيد.

مشاوره با مشاورين املاك برج بلند و برج های مسکونی دریاچه چیتگر

جهت خريد واحدهاي اداري/ تجاري و مسكوني در منطقه ۲۲ تهران مي توانيد با مشاورين املاك برج بلند مشورت كنيد و اين موجب خواهد شد تا خريد خوبي را تجربه كنيد. مشاورين املاك برج بلند هر ماه اطلاعات بانك اطلاعاتي خود را بروزرساني مي كنند تا خريداران و مشتريان بتوانند به جديدترين اطلاعات دسترسي داشته باشند.

شهرک چیتگر
برج های مسکونی دریاچه چیتگر يكي از بهترين برج هاي شهر تهران است

 

برج های مسکونی دریاچه چیتگر و خريد در چند قسط

امروزه مردم خريد اقساط را دوست دارند و شايد به نظر آن ها تنها با اين روش مي توان صاحب خانه شد. البته اين يكي از اين راه حل ها است. در صورتي كه شما مبلغ نقد داشته باشيد مي توانيد خيلي راحت واحد مورد نظر خود را خريداري كنيد.

برج های مسکونی دریاچه چیتگر و خريد واحد در يك منطقه خاص و آرام

منطقه ۲۲ تهران از هر جهت بي نظير و خاص است و شما در واقع در يك منطقه خاص و جذاب واحد آپارتماني را خريداري مي كنيد. زماني كه شما تمايل به خريد واحد مسكوني/ تجاري/ اداري در منطقه ۲۲ داشته باشيد، از آن جايي كه منطقه ۲۲ تهران يك منطقه آرام و خاص و جذاب است به همين دليل شما براي خريد واحد دلخواه خود رقم بالايي را پرداخت مي كنيد.

برج های مسکونی دریاچه چیتگر و برج هاي تعاوني ساز و شخصي ساز

برج هاي منطقه ۲۲ تهران توسط دو نوع شركت ها احداث و تاسيس شده اند. برج هاي تعاوني همراه اول، سپاه و ارتش نيز جزء اين نوع بوده و توسط واحد عمراني شركت تاسيس شده اند. قيمت واحدهاي مسكوني در برج هاي تعاوني، تا حدي نسبت به شخصي ساز پايين است و شما مي توانيد در اين برج ها، واحدهاي را خريداري كنيد.

برج های مسکونی دریاچه چیتگر و تصميم جديد به خريد واحد و زندگي جديد

بعد از اين كه در منطقه ۲۲ تهران واحد جديدي را خريداري كرديد در واقع تصميم گرفته ايد كه در منطقه جديد واحدي را خريداري كنيد. برج هاي اين منطقه از همه نظر بي نظير هستند و شما در واقع زندگي جديدي را شروع مي كنيد.

نتيجه گيري

برج های مسکونی دریاچه چیتگر از هر لحاظ بي نظير هستند و شما مي توانيد با رعايت شرايطي، واحد دلخواه خود را خريداري كنيد. اكثر برج هاي منطقه لوكس و لاكچري بوده و شما در واقع زندگي در يك منطقه لوكس و لاكچري را انتخاب كرده ايد.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه