زيبايي خيره كننده برج های دریاچه چیتگر تهران

 • 6 ماه پیش
 • 1
میدان المپیک

زيبايي خيره كننده برج های دریاچه چیتگر تهران

برج های دریاچه چیتگر تهران به قدري زيبا و جذاب هستند كه اكثر خريداران و مشتريان دوست دارند كه در اين منطقه واحد آپارتماني را خريداري كنند. هر كدام از برج ها ، حتي با اسم زيبايي، نامگذاري شده اند و امكانات فوق العاده اي دارند كه باعث جذب خريداران منطقه شده است.

برج های دریاچه چیتگر تهران از هر لحاظ جذاب هستند

خرید برج های دریاچه چیتگر و برج های دریاچه چیتگر تهران

برج هاي منطقه ۲۲ تهران به قدري زيبا و جذاب ساخته شده اند كه خريداران و مشتريان دوست دارند كه در اين منطقه، واحدهاي تجاري و اداري دلخواه خود را خريداري كنند. خريداران و مشتريان دوست خواهند داشت كه يكي از واحدهاي تجاري و اداري را خريداري كنند.

اجاره برجهای دریاچه چیتگر و برج های دریاچه چیتگر تهران

اجاره يكي از واحدهاي مسكوني در منطقه ۲۲ تهران شايد قدري بالا باشد ولي ارزش آن را دارد كه در منطقه ۲۲ تهران شما واحدي را اجاره كنيد. اجاره واحدهاي اداري – تجاري و مسكوني در منطقه ۲۲ تهران قدري بالا است و اين بخاطر اين است كه كيفيت واحدهاي تجاري و اداري ساخته شده در اين منطقه به قدري بالا است كه اكثر خانواده هاي تهراني و كرجي دوست دارند كه در اين منطقه واحدي را اجاره كنند.

رهن و اجاره آپارتمان در برج های دریاچه چیتگر تهران

مبلغ رهن و اجاره در منطقه ۲۲ تهران با ساير مناطق تهران قدري متفاوت است و خانواده اي كه در اين منطقه واحدي را رهن و اجاره مي كنيد، ناچار است كه نسبت به ساير مناطق تهران ، مبلغ بالاتري را پرداخت كند. از  آن جايي كه منطقه ۲۲ تهران ، قطب گردشگري تهران است و مراكز تفريحي مانند پارك ارم، پارك جنگلي چيتگر، درياچه مصنوعي چيتگر،  متمركز شده و به همين دليل اكثر خريداران و مشتريان دوست دارند كه در اين منطقه و نزديك به اين مراكز تفريحي، واحدهاي مسكوني را رهن و اجاره كنند.

 

برج های دریاچه چیتگر تهران و منطقه خاص و گردشگري چيتگر

منطقه ۲۲ تهران يكي از بهترين مناطق است كه در اين جا، شما انواع و اقسام برج هاي مسكوني، تجاري و اداري را شاهد هستيد. اين منطقه يكي از بهترين مناطق تهران است كه هر ماه توسعه و گسترش مي يابد و به يك منطقه تفريحي شهرهاي تهران و كرج تبديل شده است. اكثر برج ها با كليه امكانات لازم براي تجارت و زندگي در همه واحدهاي برج ها پيش بيني شده و شما مي توانيد از همه امكانات موجود در واحدهاي تجاري / اداري/ مسكوني استفاده كنيد.

برج خاتم
برج های دریاچه چیتگر تهران باعث زيبايي و جذابيت منطقه مي شوند

برج های دریاچه چیتگر تهران و زندگي در رفاه كامل

برج هاي درياچه چيتگر از هر جهت كامل و بي نقص هستند و شما در واقع در كاخ زندگي مي كنيد و كليه امكانات در نزديكي شما متمركز شده و دسترسي به بزرگراه ها و ايستگاه هاي مترو باعث شده كه ساكنان منطقه از هر جهت در رفاه كامل زندگي كنند. وجود مراكز خريد و تجاري ، اداري و امنيتي، آموزشي نشان مي دهد كه شما مي توانيد در اين منطقه از كليه امكانات پيش بيني شده استفاده كنيد. هواي سرشار از اكسيژن و تردد راحت، وجود مراكز خريد تجاري و اداري، راحتي و رفاه را براي ساكنان اين منطقه به ارمغان بياورد.

برج های دریاچه چیتگر تهران و تردد راحت تر

ايستگاه هاي مترو وردآورد، چيتگر و ايران خودرو باعث شده كه ساكنان منطقه بتوانند به راحتي به تمامي شهر تهران و كرج دسترسي داشته باشند. ساكنان منطقه مي توانند از اين ايستگاه ها استفاده كرده و بدون هيچ مشكلي تردد كنند. سرويس هاي مترو در هر دقيقه از ايستگاه تردد مي كنند و شما مي توانيد در هر ساعت از شبانه روز به كليه نقاط تهران و كرج تردد داشته باشيد. حتي اگر شما ماشين شخصي داشته باشيد، مي توانيد خيلي راحت تر از منطقه ۲۲ به هر نقطه تهران/ كرج تردد داشته باشيد.

برج های دریاچه چیتگر تهران و نماي خارجي خيره كننده و جذاب

برج هاي منطقه ۲۲ تهران از لحاظ نماي خارجي جذاب هستند و كاملا با اصول مهندسي ساخته شده اند و نماي خارجي و داخلي كاملا باهم مطابقت دارند. خريداران و مشتريان بخاطر زيبايي خيره كننده نماي خارجي برج ها دوست دارند كه در اين برج ها زندگي كنند.

نماي خارجي اكثر برج هاي منطقه به قدري زيبا و خاص است و خريداران و مشتريان در همان لحظه بازديد از منطقه دوست خواهند داشت كه يكي از واحدهاي منطقه را خريداري كرده و زندگي در اين منطقه را شروع كنند. البته نماي داخلي واحدهاي برج ها نيز زيبا و جذاب ساخته شده اند و منازل مسكوني از هر لحاظ راحت و جذاب ساخته شده اند.

برج های دریاچه چیتگر تهران و امكانات خاص

در برخي برج ها، هلي پد پيش بيني شده و ساكنان منطقه مي توانند تحت شرايط خاصي از هلي كوپتر استفاده كنند. در برخي برج هاي منطقه، در بالاي ساختمان، هلي پد(محل لندينگ و تيك آف هلي كوپتر) پيش بيني شده و ساكنان منطقه مي توانند با هماهنگي مدير برج از اين امكان خاص در جهت اهداف مثبت خود استفاده كنند.

برج های دریاچه چیتگر تهران از هر لحاظ بي نظير هستند

برج های دریاچه چیتگر تهران و لوكس ترين برج هاي منطقه

در منطقه ۲۲ تهران، برج هاي بسيار لوكس و مجللي وجود دارد كه باعث شده كه كل منطقه زيبا و جذاب به نظر برسد.

 1. برج لكسون
 2. برج مرجان
 3. برج المپيك
 4. برج ايزديار
 5. برج سفيد
 6. برج امام حسن
 7. برج كادوس
 8. برج پارلمان
 9. برج لبخند
 • برج پليمر
 • برج آرتميس
برج های دریاچه چیتگر تهران و زندگي در يك منطقه ايمن و آرام

منطقه ۲۲ تهران، آرام و ايمن است و ساكنان اين منطقه از هر لحاظ در آرامش زندگي مي كنند. هواي سرشار از اكسيژن را تنفس كرده و به راحتي مي توانند به هر نقاط از شهر تهران / كرج تردد كنند. ساكنان اين منطقه در عين اين كه مي توانند كليه نيازهاي خود را از مراكز تجاري/ اداري خريداري كنند.

نتيجه گيري

 برج های دریاچه چیتگر تهران، همگي خاص و جذاب ساخته شده اند و ساكنان اين برج ها به همه امكانات دسترسي دارند. در برخي از برج ها، هلي پد پيش بيني شده و ساكنان برج مي توانند تحت شرايط خاصي از هلي كوپتر استفاده كنند. ساكنان منطقه مي توانند نيازهاي خود را از مراكز تجاري/ اداري/ خريداري كنند.

 

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه