تاثير چشمگير دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان در منطقه ۲۲

  • 6 ماه پیش
  • 1
دریاچه چیتگر

تاثير چشمگير دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان در منطقه ۲۲

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان در منطقه ۲۲ تهران يكي از مقولاتي است كه اكثر خريداران منطقه ۲۲ با آن روبرو هستند. اين درياچه تا به حال توانسته كه آمار فروش واحدهاي آپارتماني را در منطقه ۲۲ تهران جابجا كرده و آن ها را صعودي كند.

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان باعث صعودي شدن فروش شده است

برج های اطراف دریاچه چیتگر و دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان

تعداد برج هاي اطراف چيتگر هر ماه افزايش مي يابد و اين نشان دهنده استقبال بي نظير مردم از واحدهاي آپارتماني منطقه است. اكثر برج ها ويوي عالي دارند و به همين دليل خريداران دوست دارند كه در يك منطقه خوش و آب و هوا و ساكت و آرام و واحد آپاراتماني را خريداري كنند. اسامي برج ها مي تواند محركي براي خريداران تلقي شود كه در يك منطقه اشرافي و مجلل، واحدي را خريداري مي كنند.

 

برج های دریاچه چیتگر و دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان

برج هاي چيتگر از هر لحاظ مرفه و مجلل هستند و خانواده اي كه به همراهي مشاور املاك برج بلند از منطقه، تمايل داشته كه واحد پيشنهادي را خريداري كند. ويو به درياچه، امكان تردد راحت و خوش و آب و هوا بودن منطقه همگي دلايلي براي جذابيت منطقه به شمار مي رود.

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان و توجه به تفريحات سالم منطقه

كار و تفريح براي زندگي مكمل هم هستند و افراد بعد از كار كردن طولاني مدت در طول هفته دوست دارند كه ساعاتي را به تفريح و گردش بپردازند. درياچه خليج فارس يكي از جذابيت هاي منطقه است كه در تمام فصول سال، گردشگران تهراني را جذب كرده و شهرستاني هايي كه براي كار به تهران مي آيند دوست دارند كه حداقل يك بار از اين درياچه ديدن كنند.

مهمانان ساكنان منطقه ۲۲ تهران، نيز مي توانند از تفريحات سالم منطقه استفاده كنند. قايقراني روي درياچه ، رايد اسكيت هوايي، سرسره هاي آب، پيست پرش در آسمان، سينما سه بعدي، تمامي تفريحاتي است كه شما مي توانيد به همراه با مهمانان خود از آن ها لذت ببريد.

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان و روند صعودي فروش واحدهاي آپارتماني

هميشه عوارض طبيعي و مصنوعي به افزايش فروش واحدهاي يك منطقه كمك كرده و در همين راستا، درياچه خليج فارس، نيز به عنوان جاذبه گردشگري در منطقه ۲۲ تهران عمل كرده و بسياري از شهروندان تهراني دوست دارند كه بخاطر نزديكي به اين درياچه مصنوعي، واحد آپارتماني را خريداري كنند. شما با نگاهي به آمار و ارقام متوجه مي شويد كه از زمان احداث اين درياچه روند فروش واحدهاي آپارتماني سير صعودي داشته است. بخاطر خوش و آب و هوا بودن منطقه و تردد راحت تر ساكنين مي توان انتظار داشت كه واحدهاي آپارتماني با سرعت بيش تري به فروش برسد.

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان را با مشاورين املاك برج بلند راحت تر انجام دهيد

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان و پيش فروش واحدهاي آپارتماني

در منطقه ۲۲ تهران بخاطر بزرگ بودن مساحت منطقه، برج هاي خيلي زيادي ساخته شده است و در حال حاضر هم روند ساخت وساز هم ادامه دارد و بدين ترتيب مي توان انتظار داشت در آينده منطقه ۲۲ تهران به يك منطقه انبوه برج ها تبديل شود. شركت هاي خصوصي و تعاوني ساز كه برج هاي خود را احداث مي كنند و آن ها را به مشاورين املاك منطقه و به خصوص مشاور املاك برج بلند اعلام مي كنند.

شما مي توانيد‌ آگهي پيش فروش واحدها را از آگهي هاي مختلف يافته و واحد مورد نظر خود را بعد از بازديد از محل خريداري كنيد. حتما در چند نوبت از منطقه ديدن كرده و ترافيك تردد ماشين ها را هم بررسي كرده و علاوه بر اين ها، روشنايي واحد آپارتماني را نيز بسنجيد.

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان و واحدهاي مجلل منطقه

واحدهاي آپارتماني منطقه ۲۲ تهران به قدري مجلل هستند كه با نيم نگاهي به برج هاي منطقه مي توان اين قضيه را متوجه شد و شركت هايي كه در اين منطقه واحدهايي را احداث مي كنند سعي مي كنند كه با توجه به آخرين استانداردهاي ملي و بين المللي، واحدهاي آپارتماني را احداث كنند. در همه واحدها، امكانات رفاهي عالي كار شده تا ساكنين از هر جهت راحت بوده و بتوانند مانند مناطق ۱، ۲ و ۳ تهران از هر جهت در رفاه و آسايش باشند.

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان را هر چه سريع تر با مشاوره مشاورين املاك برج بلند انجام دهيد

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان و واحدهاي سند دار

شركت هايي كه در اين منطقه، واحدهاي آپارتماني را احداث مي كنند همگي سند دار هستند و به همين دليل اكثر خانواده هاي تهراني دوست دارند كه در اين منطقه خوش و آب و هوا واحد آپارتماني را خريداري كنند. واحدهاي سند دار خود گواه اين است كه بر طبق اصول ساخته شده و مجوزهاي قانوني شهرداري هم دريافت شده است. واحدهاي سنددار تك برگي مي تواند نشانه خوبي براي دريافت مجوزها براي واحدهاي منطقه باشد كه از هر جهت بي نظير هستند.

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان و مراكز متنوع تجاري و اداري منطقه

در منطقه ۲۲ تهران ، بخاطر رفاه و آسايش ساكنين، مراكز مختلف تجاري، اداري، تفريحي و امنيتي تاسيس شده تا ساكنين از هر جهت در آسايش و رفاه باشند و هرگز براي خريدهاي كوچك يا بزرگ به ساير مناطق تهران راه خود را كج نكنند. شما مي توانيد از اين مراكز كليه نيازهاي خود را خريداري كنيد.

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان و ايستگاه هاي مترو

تردد و رفت و آمد يكي از مشكلات مناطق دورافتاده از شهر است و به همين مشتريان و خريداران سعي مي كنند كه نزديك يه شهر، منزل يا واحد آپارتماني را خريداري كنند. خانواده هايي كه در اين منطقه از تهران ، واحدي را خريداري مي كنند، راحت تر مي توانند تردد كرده و اصلا مشكل رفت و آمد نخواهند داشت. ايستگاه هاي مترو‌ وردآورد، ايران خودرو، چيتگر به منطقه ۲۲ نزديك بوده و حتي خانواده هايي كه ماشين شخصي ندارند مي توانند در سريع ترين زمان ممكن در سطح شهرهاي تهران و كرج تردد كنند.

نتيجه گيري

دریاچه خلیج فارس خرید آپارتمان يكي از مقولات مهم در رابطه با خريد واحدهاي آپارتماني است و منطقه ۲۲ تهران بخاطر نزديكي به پارك جنگلي و پارك ارم به قطب گردشگري تبديل شده و به همين دليل اكثر خانواده هاي تهراني دوست دارند كه در اين منطقه از تهران واحد آپارتماني را خريداري كنند كه از هر جهت بي نظير است.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه