تاثير دریاچه خلیج فارس در فروش بي سابقه واحدهاي برج ها

  • 2 سال پیش
  • 1
دریاچه چیتگر

تاثير دریاچه خلیج فارس در فروش بي سابقه واحدهاي برج ها

دریاچه خلیج فارس اسم ديگر درياچه چيتگر است كه در افزايش فروش واحدهاي برج تاثير به سزايي دارد. دریاچه خلیج فارس منطقه ۲۲ يكي از بهترين عوارض مصنوعي است كه موجب شده تا مردم بيش تر به منطقه ۲۲ تهران علاقمند شوند.

دریاچه چیتگر
دریاچه خلیج فارس اسم ديگر درياچه چيتگر است

تفريحات سالم و دریاچه خلیج فارس

روي دریاچه خلیج  مي توان انواع و اقسام تفريحات سالم را شاهد بود و قايق راني روي درياچه يكي از جذاب ترين تفريحات اين درياچه به شمار مي رود و اكثر مردم تهران و كرج ترجيح مي دهند كه در تعطيلات آخر هفته، از تفريحات اين درياچه استفاده كنند.

دریاچه چیتگر
دریاچه خلیج فارس در جذب خريداران منطقه نقش موثري داشته است

دریاچه خلیج فارس، جذابيت توريستي منطقه ۲۲ تهران

 دریاچه خلیج فارس اگرچه مصنوعي است ولي بهرحال در جذب گردشگران تهراني و ساير استان ها به نحو موثري عمل كرده است. دریاچه موجب افزايش فروش واحدهاي آپارتماني منطقه ۲۲ تهران شده و اكثر مردم كساني كه در اين منطقه واحد آپارتماني را خريداري مي كنند در بيش تر مواقع در جواب به سوال دليل خريد خود را وجود دریاچه عنوان مي كنند. منطقه ۲۲ تهران امروزه به قطب گردشگري تبديل شده و وجود ساير عوامل مانند پارك جنگلي چيتگر، پارك ارم بر جذابيت منطقه افزوده است.

 دریاچه خلیج فارس و تاثير بر آب و هواي منطقه

اگرچه تاثير دریاچه را بر آب و هواي منطقه غير قابل انكار است و اين درياچه موجب خوش آب و هوايي منطقه شده و مهم ترين دليلي كه مي توان براي آب و هواي خوش منطقه ذكر كرد اين است وجود اين درياچه بوده و باز به همين دليل است كه اكثر مردم بخاطر خوش گذراني ترجيح مي دهند كه نزديك به آن زندگي كنند. شما هرگز در اين منطقه، آب و هواي آلوده را شاهد نخواهيد بود و به همين دليل است كه اكثر مردم اين چنين منطقه اي را دوست دارند.

دریاچه خلیج فارس و ويو به درياچه

واحدهاي آپارتماني منطقه ۲۲ تهران به گونه اي ساخته شده اند كه از هر جهت به دریاچه خلیج فارس مشرف است و به همين دليل خانواده هايي كه در اين منطقه واحد‌ آپارتماني را خريداري مي كنند دوست دارند كه در طبقات بالاي برج ها و آپارتمان ها، واحد آپارتماني را خريداري كنند تا بتوانند راحت تر به درياچه ديد داشته باشند. مردم در اكثر ساعات روز كنار دریاچه قدم مي زنند تا ضمن تنفس هواي سرشار از اكسيژن، ساعاتي را به دور از شلوغي شهر سپري كنند.

شهرک چیتگر
دریاچه خلیج فارس بزرگ ترين سرمايه جاويدان منطقه است

دریاچه خلیج فارس و فروش بي سابقه واحدهاي آپارتماني

همزمان با احداث واحدهاي آپارتماني، دریاچه خلیج فارس نيز احداث شد تا اين عارضه مصنوعي بتواند به افزايش فروش واحدهاي آپارتماني منطقه منجر شود. اكثر خانواده هايي كه از منطقه بازديد مي كنند، بعد از بازديد از واحد و برج راجع به اين درياچه هم سوال و جواب مي كنند. بيشتر مردم دوست دارند كه نزديك به دریاچه خلیج فارس بوده تا راحت تر بتوانند از تفريحات سالم آن استفاده كنند. هواي سرشار از اكسيژن و تفريحات سالم موجب جذب توريست هاي بيش تري براي اين منطقه مي شود.

امروزه اكثر خريداران از هر نقطه تهران به اين منطقه هجوم مي آورند تا بتوانند در يك منطقه خوش و آب و هوا، ملكي را خريداري كنند و به همين دليل پيش فروش واحدهاي آپارتماني زودتر اعلام مي شود تا خريداران و مشتريان بتوانند هر چه سريع تر واحدهاي آپارتماني مورد علاقه خود را خريداري كنند.

دریاچه خلیج فارس باعث تميزي هواي منطقه شده است

دریاچه خلیج فارس و پيش فروش واحدهاي منطقه

دریاچه مهم ترين مشخصه منطقه ۲۲ تهران است و اكثر مردم اين منطقه را بخاطر وجود دریاچه خلیج فارس مي شناسند. اكثر سرمايه گذاران بخاطر وجود دریاچه است كه دوست دارند در اين منطقه سرمايه گذاري كنند. سرمايه گذاران دوست دارند كه مردم بيش تري را به منطقه ۲۲ دعوت كنند و اين امر تنها به مدد دریاچه خلیج فارس امكان پذير است.

 دریاچه خلیج فارس، سرمايه جاويدان منطقه

دریاچه مهم ترين سرمايه منطقه بوده و يك سرمايه جاويدان و تمام نشدني است كه از زمان احداث آن تا به حال براي منطقه انواع و اقسام سودها را به بار آورده است. شما مي توانيد از هر طريق ممكن از آن استفاده كنيد و اكثر سرمايه گذاران و مالكان به بركت اين درياچه است كه مي توانند واحدهاي آپارتماني خود را به فروش برسانند.

سرمايه گذاران نيز به اهميت درياچه پي برده اند و به همين دليل سعي مي كنند كه مردم و دوست داران درياچه را هر چه بيش تر و سريع تر به منطقه دعوت كنند. حال تصور كنيد كه در كنار اين همه زيبايي، واحدهاي آپارتماني با همه گونه امكاناتي ساخته شود  كه تا به حال كمتر ديده شده و اين همه جذابيت و زيبايي وقتي كنار هم جمع مي شوند مي توان به قدري شگفت انگيز است كه خانواده ها را متحير مي كند.

دریاچه خلیج فارس و مشاوره با مشاور املاك برج بلند

شما مي توانيد جهت خريد واحد آپارتماني مورد علاقه خود با مشاور املاك برج بلند مشورت كنيد. مشاور املاك برج بلند يكي از بهترين مشاور املاك منطقه است كه به اطلاعات همه واحدهاي ساخته شده در منطقه آگاه بوده و در هر زماني جديدترين اطلاعات را بروزرساني مي كند تا مشتريان جديدي بتوانند واحدهاي جديد احداث شده را خريداري كنند.

دریاچه خلیج فارس و انتخاب منطقه ۲۲ براي سكونت

اين درياچه باعث جذابيت هر چه بيش تر منطقه شده و به همين دليل اكثر مردم از گوشه و كنار استان تهران و كرج به اين منطقه روي مي آورند. خانواده ها مي توانند هم از آب و هواي تميز منطقه استفاده كرده و هم اين كه در ايام تعطيلات، تفريحات سالم مي تواند در جذب خانواده ها عامل بسيار مهمي باشد. هر ماه برج هاي جديدي به منطقه اضافه مي شود و اين قضيه به معني انتخاب اين منطقه از سوي بسياري از خانواده ها است كه اين چنين منطقه اي را مي پسندند.

نتيجه گيري

دریاچه خلیج فارس يكي از جذابيت هاي منطقه ۲۲ است و هر ماه حداقل به خاطر اين عارضه مصنوعي شمار بيش تري از مردم و خانواده ها دوست دارند كه در اين منطقه زندگي كنند و درياچه در خوش آب و هوايي منطقه تاثير به سزايي دارد و همين طور به موازات آن، مردم دوست دارند كه از تفريحات سالم روي درياچه استفاده كنند.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه