با خريد املاک چیتگر منطقه ۲۲ چه چيزهايي را بدست مي آوريد؟

  • 2 سال پیش
  • 1
املاک چیتگر منطقه 22

با خريد املاک چیتگر منطقه ۲۲ چه چيزهايي را بدست مي آوريد؟

املاک چیتگر منطقه ۲۲ يكي از بهترين مناطق تهران است كه با تبديل اين منطقه به قطب گردشگري تهران به تدريج در بورس املاك قرار خواهيد گرفت. املاک درياچه چیتگر منطقه ۲۲ خوش و آب و هوا است و ساكنان منطقه ۲۲ تهران مي توانند از تفريحات سالم منطقه استفاده كنند.

خوش و آب و هوا بودن منطقه، واحدهاي با متراژهاي بزرگ، دسترسي به ايستگاه هاي مترو وردآورد، چيتگر، ايران خودرو وجود مراكز درماني، آموزشي، رفاهي و امنيتي در منطقه از مهم ترين مزايايي است كه شما در اين منطقه بدست مي آوريد.

املاک چیتگر
املاک چیتگر منطقه ۲۲ يكي از بهترين مناطق تهران است

املاک چیتگر منطقه ۲۲ و منطقه خوش و آب و هوا

املاک چیتگر منطقه ۲۲ بسيار خوش و آب و هوا است و نزديكي به درياچه و پارك جنگلي موجب شده كه شما هميشه به آب و هواي خوب و به دور از آلودگي دسترسي داشته باشيد. امروزه مانند زمان هاي گذشته، آب و هواي تميز مهم بوده و باعث خواهد شد تا شما هميشه سرزنده و شاداب باشيد. خوش و آب و هوايي منطقه يكي از بهترين مزيت هايي است كه شما مي توانيد به واسطه آن هميشه از آب و هواي سالمي برخوردار شده و حتي تفريحات شما نيز سالم خواهد بود.

املاک چیتگر منطقه ۲۲ و متراژهاي بزرگ

در املاک چیتگر منطقه ۲۲ برج هاي زيادي ساخته شده و متراژ هر كدام از واحدها به قدري زياد است كه خانواده ها مي توانند در داخل واحد از امكانات فوق العاده و رفاهي برخوردار باشند. متراژ بزرگ خود نعمتي است كه فقط نصيب كساني مي شود كه به فراواني نعمت هاي خدا باور داشته باشند. شما همزمان مي توانيد از فضاي سبز برج كه مدنظر گرفته شده استفاده كنيد. بزرگ بودن متراژ واحدهاي املاک چیتگر منطقه ۲۲ موجب شده كه واحدها لوكس و مجلل باشند و خانواده ها بتوانند از خيلي از امكانات داخل واحد استفاده كنند.

املاک چیتگر منطقه ۲۲ و فضاي سبز و بازي براي كودكان

برج هاي املاک چیتگر منطقه ۲۲ در پهنه بزرگي قرار دارند و شركت هاي مختلف تعاوني ساز و شخصي ساز اين برج ها و واحدهاي آپارتماني را احداث كرده اند و هر كدام از برج ها نيز ويژگي هاي به خصوصي دارند. به طور معمول، برج هاي شخصي ساز از رفاه بسيار بيش تري برخوردارند.

املاک چیتگر
شما در املاک چیتگر منطقه ۲۲ به ايستگاه هاي مترو وردآورد، ايران خودرو و چيتگر دسترسي داريد

املاک چیتگر منطقه ۲۲ و دسترسي به تفريحات سالم منطقه

تفريح در كنار كار، موجب خواهد شد تا با انرژي بيش تري كار كنيد. شما مي توانيد از تفريحات سالم درياچه خليج فارس و پارك جنگلي چيتگر استفاده كنيد. به طور معمول هر شب در كنار درياچه مراسمي برگزار مي شود و شما مي توانيد به همراه با خانواده از تفريحات آبي درياچه استفاده كنيد.

املاک چیتگر منطقه ۲۲ و دسترسي به ايستگاه هاي مترو و بزرگراه هاي تهران و كرج

املاک چیتگر منطقه ۲۲ از هر جهت بي نظير است و ساكنان اين منطقه مي توانند جهت تردد در شهرهاي تهران و كرج از ايستگاه هاي مترو وردآورد، ايران خودرو، و چيتگر استفاده كنند. در عين حال، ساكنان منطقه مي توانند با استفاده از بزرگراه هاي حكيم، همت و كرج با ماشين هاي شخصي خود تردد كنند. رفت و آمد به منطقه خيلي راحت انجام مي شود. دسترسي به ايستگاه هاي مترو وردآورد و چيتگر خود مزيت بزرگي است و شما مي توانيد در كمترين زمان ممكن به هر نقطه شهرهاي تهران/كرج دسترسي داشته باشيد.

برج خاتم
برج هاي زيبا و لوكسي در املاک چیتگر منطقه ۲۲ احداث شده اند

املاک چیتگر منطقه ۲۲ و دسترسي راحت تر به كليه مراكز خدماتي، درماني ، آموزشي

ساكنان منطقه ۲۲ تهران در عين اين كه در يك منطقه خوش و آب و هوا زندگي مي كنند، مي توانند به همه مراكز خدماتي، درماني، آموزشي دسترسي داشته باشند. فرزندان مي توانند از بهترين مدارس منطقه استفاده كرده و در عين حال ساير مراكزي مانند درماني و نظامي جهت سرويس دهي به ساكنان راه اندازي شده اند.

در منطقه ۲۲ تهران متناسب با بار جمعيتي منطقه ، مراكز درماني، آموزشي، امنيتي هم احداث و تاسيس شده اند تا ساكنان منطقه براي رفع نيازهاي خود مجبور به تردد به ساير مناطق تهران نباشند.

پيش فروش املاک چیتگر منطقه ۲۲

همانطوري كه گفتيم در املاک چیتگر منطقه ۲۲، شركت هاي مختلف تعاوني ساز و شخصي ساز، برج هايي را احداث مي كنند. شما مي توانيد جهت پيش خريد واحدهاي املاک چیتگر منطقه ۲۲ به مشاور املاك برج بلند مراجعه كنيد كه هر ماه، بانك اطلاعاتي خود را براساس جديدترين برج هايي كه در منطقه ساخته شده اند بروزرساني مي كند.

روند ساخت و ساز در املاک چیتگر منطقه ۲۲ به سرعت به پيش مي رود و مي توان در آينده انتظار داشت كه برج هاي بسيار زيادي در منطقه احداث شود. هر كدام از شركت ها، برج ها و واحدهاي آپارتماني را مطابق سياست هاي شركت تاسيس مي كنند.

رهن و اجاره واحدها در املاک چیتگر منطقه ۲۲

املاك منطقه ۲۲ تهران براي رهن و اجاره نيز مناسب است و برخي خانواده ها مي توانند در اين منطقه واحدهاي دلخواه خود را رهن كرده يا براي اجاره اين واحدها اقدام كنند كه در واقع بهترين انتخابي است كه انجام مي دهند. اگرچه اجاره اين واحدها به نظر گران به نظر بيايد، ولي ارزش آن را دارد بخاطر اين كه شما در منطقه خوش و آب و هوا و مجلل، واحد آپارتماني را اجاره كرده ايد كه به واقع از هر جهت ارزشمند است. شما هر چقدر كه مبلغ پيش پرداخت بيش تري را به مالك پرداخت كنيد به همان اندازه مبلغ اجاره شما كمتر خواهد بود. اگرچه مبالغ اجاره و رهن گران به نظر برسد ولي خانواده مي تواند رهن و اجاره اين واحد را در اين منطقه از ديد ديگري بنگرد.

املاک چیتگر
املاک چیتگر منطقه ۲۲ يكي از زيباترين مناطق تهران است و در آينده به قطب گردشگري تبديل خواهد شد

نتيجه گيري

املاک چیتگر منطقه ۲۲ يكي از بهترين مناطق تهران است كه به تدريج به قطب گردشگري اين شهر تبديل مي شود و به همين دليل در اين منطقه شركت هاي تعاوني ساز و شخصي ساز، برج هاي متعددي را مي سازند كه هر كدام ويژگي هاي خاص خود را دارند. خانواده هايي كه در اين منطقه واحدهاي آپارتمان را خريداري مي كنند، به طور يقين امتيازات خاص و ويژه اي را بدست مي آورند كه جاي دارد براي هر كدام از آن ها مقاله منحصر به فردي نوشت.

به بحث وارد شوید

مقایسه آگهی ها

مقایسه